Červenec 2018

Barevné západy

10. července 2018 v 14:44 | Denia |  Fotografie
Od té doby, co oficiálně začalo léto, jsem nepocítila nějaký extra přísun tepla. Teprve v posledních páru dnech se počasí konečně zase trochu umoudřilo, vysvitlo sluníčko a já měla možnost vyrazit na dlouho připravovaný západ slunce na druhé straně vesnice, kde bydlím.
Krom toho jsem začala chodit na brigádu do obchodu s potravinami- Hruška, kde jsem poměrně každý den na pár hodin. Zatím se učím, na všechno si zvykám. Myslím, že na konci léta napíšu na tohle téma samostatný článek :).

Ale zpět k fotkám, které vznikly, a které jsem se rozhodla uveřejnit tady na blogu. Byl to velice produktivní večer, podpořen Traminem červeným, toasty a perfektním počasím. Večer už se strašně rychle mění světlo, a je třeba neustále manuál upravovat, takže jsem se před objektiv moc nedostala, ale právě barevné západy mě neskutečně baví, a pokaždé s nimi vznikne nějaký ten fotografický skvost.
Součástí focení přírody byl středem objektu také náš novopečený manželský pár :D. No, jen se podívejte sami, budu ráda za každý váš komentář :).