Srpen 2016

Jídlo a spontánní útěky za svobodou

10. srpna 2016 v 15:17 | Denia |  Fotografie
Až když jsem se přestala divit, jak nevyzpytatelný život je, teprve potom jsem si ho začala užívat. Riskovat, protože jsem věděla, že nemůžu nic ztratit. Přestala jsem se bát, ne úplně, ale přece. O to víc jsem začala věřit v osud, a i v to, že hodně věcí se děje z nějakého důvodu.
Napsat si svůj recept na štěstí lidé zkoušejí několikrát, gumujou a přepisujou. Nakonec je dokonalý, ale oni se jím neřídí, pořád přimíchávají zbytečné ingredience, snaží se být nejlepší. Až to nakonec zvořou úplně.

No, smyslem článku nebylo bezhlavě tlachat o lidským štěstí, ale ukázat, že jídlo tvoří alespoň polovinu radosti z mého všedního dne. Ostatní malé velké radosti tvoří procházky s Jonáškem, který dnes mimochodem slaví své 2. narozeniny! Za úspěch považuju i dojet 45timinutovku a že je to opravdu fajn jezdit s cedulí AUTOŠKOLA. Mám štěstí na hodné řidiče, kteří mě ochotně neochotně? pouštějí a raději ujíždějí z parkoviště, když zjistí, že vedle jejich auta se chystá couvat holka se strachem v očích. Já se pak spokojeně usmívám, že mi to prostě zase vyšlo a můj lektor to ještě pár krát zkusí, avšak marně - auta většinou rychle odjedou.