Červenec 2016

Letní radosti

22. července 2016 v 15:21 | Denia |  Fotografie
Po několika dnech chladného počasí, kdy nezbývalo, než se zahrabat do postele s oblíbenou knihou nebo oblíbenou osobou, se k nám konečně vrátilo to naše zlobivé léto. Krom toho, že lidé po světě hledají pokemony, jinde se zase válčí, a ještě jinde dav fanoušků jásá ve všeobecné festivalové řvavě, je tohle léto určitým smyslem stejné a přeci jiné.

Červenec bych shrnula nejen do nervyberoucích jízd v autoškole, ale také do nekonečných procházek, s foťákem v ruce procházím vesnice křížem krážem po boku "oblíbených osob". Užívám si dobrého jídla, kingswoodů i vína vzhledem k mé čerstvé plnoletosti. A samozřejmě se snažím všechny ty dobré věci zachytit do objektivu.
Možná se to nezdá, ale děje se toho hodně, alespoň v mé mysli se toho dost změnilo oproti předchozím rokům. Jak jsem psala v přechozím článku, snažím se neřešit blbosti, ale přece se mi to v posledních dnech nějak moc nedaří.

I přesto se v tomto článku prostřednictvím vycvakaných fotek zaměřím na to, co mě poslední dny obšťastnovalo, ať už šlo jídlo, lidi nebo situace, nepočítám-li půlnoční útěky přes plot!