Silná vůle, ta nám občas chybí

11. dubna 2016 v 17:34 | Denia |  Na jazyku
Posledních několik dnů možná nedostatkem vitaminu D pociťuju jakousi trpkost v náladě a chabou neschopnost vyjadřovat jindy své průbojné prupovídky na každý objekt ve vzdálenosti deseti metrů. Možná to ani tak není tím, že už čtvrtý den prší a mlha ničí právě nafoukaný účes. Snad jen ta jarní apatie, a divím se, že mám vůbec tu vůli učit se, ale známky žalostně volají o zlepšení. A já nejsem žádný flákač, co si nechá dát více než než dvě trojky na výzo. O to by ani tak nešlo, ale poslední dobou má vůle dostává docela zabrat v různých životních oblastech.

Zlomovým bodem se staly Velikonoce. Jednak proto, že jsem se nějakým způsobem odpoutala od věcí, co mě brzdily a ROZBĚHLA JSEM SE. A to nejen v myšlenkových pochodech, ale i fyzicky. Do té fyzičky jsem vložila i sérii cviků a je to fajn, když člověk KONEČNĚ začne, zjistí, že to není vopruz, ale rutina všedního dne. Takže dopručuju, stačí jen začít.

Od Velikonoc jsme v naší partě oslavili již troje osmnáctiny, z toho ty jedny jsme provedli formou překvápka a bylo to zpestření života a radost nás všech. Paradoxem je, že toho alkoholu v posledním měsíci nebylo málo, a to nepatřím k oslavencům, ale doposud k nevinným sedmnáctníkům, kteří pouze kupují dárky ve formě vína, jenž se jako na smůlu, byť střepy přinášejí štěstí, rozbíjí při dopadu kabelky na chodník.

A takhle to teda je. Silná vůle vám občas pomůže k trojce ze čtvrtletky z matiky, ve chvíli, kdy padáte k zemi, ale dokážete se zvednout a běžet dál :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žanet Žanet | E-mail | 11. dubna 2016 v 18:28 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím, už bych si moc přála lepší počasí, díky kterého se i nálada zlepší a spousta další věci.
Já začla v lednu a když tak přemýšlím, i pro mě byly Velikonoce zlomovým, akorát já přestala.. Teda až do teď, dnes jsem se hecla a pokračuji ve cvičení dál. :)
Já patřím taky k těm osmnáctkám :D A shodou okolností, jsem je slavila víkend po Velikonocích.

Článek od srdce vždy nadchne. Alespoň mě ano.
Chtěla jsem se tě na něco zeptat, Denio, měla by jsi zájem o nový vzhled tvého blogu? :) Moc ráda bych ti ho udělala, případný (ne)souhlas mi pošli, prosím, na e-mail. :)

2 Sheilene Sheilene | Web | 23. dubna 2016 v 18:52 | Reagovat

To počasí mě už začíná štvát. Jeden den je zima jak v p*deli a druhý den si na sluníčku spálím čumák. :D
Ty jo.. já už flašku alkoholu neviděla ani nepamatuji :D Občas není nad to se kvalitně opít. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama