Listopad 2014

Říkejte si tomu, jak chcete, pro mě karma

9. listopadu 2014 v 14:43 | Denia |  Na jazyku
Koloběh špatných a dobrých věcí, situací i atmosfér. Nikdo mi už nevymluví, že něco jako karma neexistuje. A můžete být křesťanem nebo nemusíte jakožto ateista věřit v nic než v sebe. Možná ani to ne.

Čím starší jsme, tím víc se před námi objevují nové směry a s nimi zjišťujem, kolik problémů jsme doposud přehlíželi. Jsem jak na houpačce, jednou nahoře a jednou padám. Říkám si, jestli mě to nevyhodí ven a já nezůstanu v mrtvým bodě.

Hlas Lany del Rey uklidní. Jako by vám říkala: ,,Neplakej, ale pokud chceš, dělej to." A bude vám to říkat tak dlouho, dokud budete chtít.

Dlouho jsem myslela, že člověk potřebuje určitý normy, aby si dokázal utořit svou vlastní osobnost. Všude spousta předsudků a nakonec mě to pohltilo a já jsem úplně jinde než před rokem. A jen kvůli své vlastní změny. A je mi víc než fajn, že doufám, že už se nikdy nebudu muset vrátit zpátky.

Pokud se vám nelíbí svět, v jakým žijete, zkuste nejprve změnit sebe a představit si, jaké by to bylo, kdyby... mně se to povedlo, jsem živým důkazem.
Žiju si svůj vlastní film.

Až mě to děsí.
Stačí jen najít správnou cestu a nechat se vést. Protože někdy vlastní cíle nejsou přesně to, co chcete. Může se vám dařit, můžete mít skvělou práci a spoustu peněz, ale když nebudete šťastní, o čem to bude?
Já jsem šťastná. Ale asi brzo nebudu vzhledem k tomu, jaký známky mi vycházejí na výzo a příští týden třídní schůzky :D.

Nevím, jak jsem se do týhle rovnováhy dostala a jak dlouho se tu udržím, abych nespadla. Ani nemám žádnou pořádnou radu, jak se tu jistojistě dostat. Někdy to chce jen čas. Před rokem mi bylo hrozně, vzpomínám a možná mi karma vrací štěstí. Těžko říct.

Snad se máte skvěle nebo aspoň fajn, i dobrá nálada ve špatným dni se cení.