Houf lidí a různý pocity

26. října 2014 v 14:09 | Denia
Budu psát typicky a zároveň trochu jinak, protože tenhle článek skrz ztráty píšu už podruhé ._. Štěstím snad každého puberťáka je začlenit se mezi ostatní. Ačkoli chcete vybočovat z řady a jít si svou vlastní cestou, vždycky oceníte, že může být někdo, kdo jde s vámi a jistým způsobem vás dokáže obdivovat.

V pátek jsme zakončili první část našich tanečních, tedy půlkolonou. Byla to jedna z největší best akcí doposud a určitě na ni nikdy nezapomenu.
Zvládli jsme to a znalecky přehlíželi přešlapy v nohách, které se občas objevily. Hlavně s úsměvem.

Neskutečná euforie. Hopsáme, řvem texty známých písniček a máme se nejlíp, jak to jde. Všichni spolu a tak nějak propojeni. Nemusíte mít v sobě šestnáct půlek a někdo taky jo, známe se, že ano. A stejně jsme si tak nějak blíž, necháváme se pohltit atmosférou. Při hledání ideálního obrazu, jenž by se podobal americkým filmům, jsme už ten svůj konečně našli. A je ještě lepší, protože je náš.

Potřebujem víc pochopení a objetí, aby nám bylo rozuměno. Jeden se směje a druhý potichu smutní nad tím, co mohlo být jinak, protože jeho představy se rozcházejí s realitou. Nic neříká, ale když se ho zeptáte, vidíte výraz údivu možná i poděkování, že svoje pocity může říct nahlas. A vy ho třeba chápete, protože tyhle situace jste dřív zažili.

Nemluvím jen o sobě. Mluvím o celé populaci mladých a možná se mi povedlo dostat se do pravého jádra věci.

Hledáme lásku a když jí najdem, je nám všechno ostatní jedno. Žijem pro tyhle okamžiky a snažíme se je udržet co nejdéle v sobě. A i když se občas všechno bortí, máme na co vzpomínat, na co se těšit.

V pátek jsem začala nově. A je to změna. Fakt že jo, asi mi srdce zas buší rychleji a usmívám se častěji, než je zvykem. A právě proto. Asi to skoro neřeším, tím je to krásnější.

Žijte dobře a nebraňte se tomu, co přichází. Nejdůležitější je přijmout, a pak můžete dávat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 steel32 steel32 | Web | 27. října 2014 v 18:35 | Reagovat

taneční o.O nevr! :DD
ale jo, souhlas! hlavně s tou láskou, to si naprosto vystihla :D
a gratulacee! :P

2 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 29. října 2014 v 11:38 | Reagovat

Je to strašně hezky napsaný! A hlavně strašně výstižný. My budeme mít prodlouženou teprve teď někdy, myslela jsem, že taneční budou otrava, ale je to strašná sranda a vždycky si to užiju :) :D

3 Eliza Eliza | Web | 2. listopadu 2014 v 13:40 | Reagovat

Ani nemluv o tanečních, příští rok do tanečních půjdu a vůbec nevím, co bych od toho měla očekávat... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama