Pořád se chcem měnit a nakonec stejně zůstáváme stejní

19. května 2014 v 17:16 | Denia |  Na jazyku
Poslední dva dny procházím blogama a snažím se načerpat nějakou inspiraci, něco, co by mě mohlo popohnat dopředu. Nejspíš že nepíšu dobře. Nepíšu tak, aby to lidi zaujalo a byli schopní na to projevit svůj názor, myšlenku nebo to jen prostě četli rádi.
Původní zcela unáhlený plán bylo utéct a začít úplně od piky. Všechno to tady vymýtit, přestat existovat. Mít nějaký ten čas na rozmyšlení, jestli vůbec chci pokračovat. Jenže psaní jsem vždycky věřila a pouštět se něčeho jen pro nic za nic…
Sem tam očima projedu nějaký ten článek z dob začátků blogu a chytám se hlavu. Přitom to nebylo zas tak dávno, co jsem to psala.
Jenže tak bych to mohla dělat pořád donekonečna, zakotvit a pak utéct. Pevný základ je však přesně to, co potřebuju. Takže nekončím.
Jen chci víc psát. Ukázat svou změnu v sobě, protože ji cítím fakt silně oproti minulému roku.

Zkracuju jméno na přezdívku, protože chci být nějak součástí, ačkoli jsem se až doteď snažila vybočovat z řady. A to jen proto, abych byla něčím zajímavá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Aurora | Web | 22. května 2014 v 9:12 | Reagovat

cítim sa podobne. vidím svoje pol roka staré články a rozmýšľam, čo za osobu to písalo. potom sa pozriem na svoj blog teraz a vidím šedý priemer, ktorý by možno pre mňa bol zaujímavým čítaním, keby som bola niekto iný. ja mám rada také blogy. ostatní asi ani nie, chcela by som väčšiu spätnú väzbu.
a mimochodom, super fotka. taká zadumaná. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama