Únor 2014

Mrtvé období nijaké zimy

19. února 2014 v 17:54 | Denia |  Fotografie
Po nějaké době jsem zas vyrazila ven, vstříc slunečním paprskům se ségrou po boku a s foťákem v ruce. Byla jsem docela překvapená z fotek, které ten den vznikly. Umělé úpravě jsem se neubránila :/.
Ale abyste neřekli, samozřejmě fotím celou zimu, akorát přes mobil. Plně jsem propadla instagramu a fotím každou blbost včetně sebe :D.

Moc nepíšu, jen párkrát za týden nějaké ty bláboly aneb úklid v myšlenkách, hodně poslouchám muziku, začala jsem zapáleně fandit našim hokejistům a konečně se odhodlala upravit si nástěnku. Při tom všem jsem na tom mizerně s povinnou četbou a vůbec teď tu školu nějak teď nechápu.


~¤~

Stáří jako součást života

14. února 2014 v 23:28 | Denise Brooks |  Myšlenka a názor
Většina z nás si představí důchodce stepující před Kauflandem ještě před otevírací dobou. Ale já chci psát z trochu jiného pohledu. Nečekejte stížnosti na protivné babky, jež by vám pro slevu přejely nohu vozíkem ani staré sedící věčně u doktora s jednou nevyléčitelnou nemocí jménem hypochondrie.

Sputnik, má láska

9. února 2014 v 16:11 | Denise Brooks |  Svět knih a filmů
Tato kniha mi byla nedávno, zhruba před půl rokem doporučena, ale protože jsem díky škole neměla čas a vlastně ani náladu, půjčila jsem si ji až před Vánocemi. A jak je u mě známo, knihy čtu celkem dlouho, ale tuto jsem přečetla asi za 3 dny, plus mínus. Četla se jedním dechem, ačkoli se člověk občas musel zamyslet nad autorovým myšlením.V abstrakci hledajíc něco konkrétního

6. února 2014 v 12:26 | Denise Brooks |  Na jazyku
Leden je konečně pryč. Nemůžu říct, že by se nevyvedl. Dosáhla jsem vyznamenání se čtyřmi dvojkami. Můj společenský život byl obohacen plesem, který jsem si s rodiči, sestrou, tetou a strejdou nadmíru užila. Trochu pohasly mé naivní představy. Beru to však pozitivně, zbavila jsem se něčeho, co se jen zdánlivě dotýkalo reality. Ale stejně je trochu zvláštní nemít nějakou snílkovskou myšlenku v hlavě.
Tak jsem se zase nějak dostala do dvou nerušených dnů, plných spánku, ale také bolestmi břicha, neskutečné únavy a vůbec nevolnosti. Trošku té mrzutosti, neboť pěkné počasí pozoruju pouze z okna a přemýšlejíc nad tím, co by mohlo být, kdybych je právě netrávila doma.


~¤~
->>