Být sám sebou

2. listopadu 2013 v 16:05 | Denise Brooks |  Myšlenka a názor
Ahoj!

Zase mě nějak chytá blog, asi mám víc času, možná náladu. Horší je, že už nevím, o čem psát. Nějak docházejí nápady. Ale o tom jindy. Teď bych chtěla vyjádřit můj pohled na název článku. Co to je vlastně být sám sebou?

Někteří lidé mají vyhrazený styl. Kluci mají ten svůj swag, promiňte, já nikdy nepochopila, co to vlastně je. Ale když to tak chtějí, jejich věc. Ale pravda, že JB a 1D, s tím na mě nechoďte. Já si ráda poslechnu metal, občas opravdu VELMI ráda xD.
Některé holky se prohlašují za metalistky, ačkoli poslouchají jedinou známou kapelu Black Veil Brides a všechny to pohoršuje. A proč? Dobře, mně to taky připadá trochu na hlavu, navíc BVB je hardrocková skupina, hehe, menší detail. Ale i tak. Když to tak cítí, když to tak chtějí, ať nosí glady, celé v černém, je to čistě a jejich věc.

Celý podzim poslouchám Lanu del Rey, přestože mi na skříni visí oblíbená kapela Powerwolf. A vůbec mě to nesere.
Přiznám se, že mě lidi občas ovlivňují. Jojo, hlavně kamarádi.
Pořád jenom "kámo", "to ale není prdel".
Ale prostě ať si každý je takový, jaký chce. Úplně nejvíc ale nesnáším falešnost. Phony people come to pray. A zase mi v hlavě zní song od System of a down. Jen tak mimochodem, teď k tématu.
"Nebavím se s nima, jsou to absolutní krávy." A pak je spolu vidíte jako nejlepší kamarádi. Přijde mi to neskutečně ubohé. Nebudeme si hrát na nejlepší kamarádky, když už nejsme. Raději nic neříkej, než abys mi lhal/a. Třeba to taky znáte. Lidi, co hrozně nenávidí MacDonald a KFC, a o týden později je tam stejně vidíte.
A pak taky lidi, co se neustále chvástají a ve vlaku vám vypráví o svém sexuálním životě, přestože nejste nikdo z nejbližších přátel. Teď upřímně, koho to sakra zajímá? xD

Myslím, že je mezi lidmi málo respektu a tolerance. Každý je jiný a ostatní by to měli akceptovat, nebo se o to alespoň pokusit. Jeden den přijdu v otrhaném tričku a další den jdu jako dáma. No a co?
Lidé občas řeší úplné banality. I já. Ale myslím, že je třeba si uvědomit, že vlastně o nic nejde, že to je vlastně jenom život.
Není špatné měnit názory, mýlit se, něco pokazit, ale umět to přiznat alespoň sám sobě - to už vzbuzuje respekt.

Žijte dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rouxie Rouxie | 3. listopadu 2013 v 0:37 | Reagovat

A proto tě tak zatraceně miluju ^^. Mluvíš mi z duše, k tomuhle není co dodat :)
(btw, zase mě chytá Nightwish a Tuomas-fetiš :-D)

2 estutweh estutweh | 4. listopadu 2013 v 8:31 | Reagovat

Ach, díky bohu, metalista, žádný One Direction .. Ani podobná sračka. -.-
Máš pravdu, falešnost je svinstvo :) Ale někteří lidi k tomu mají dobrý důvod, možná jen si udržet kamarády, kteří se baví s člověkem o kterém víte jaký je, ale oni to neví. :) V takové chvíli je nejlepší nasadit úsměv a dělat strašnou kamarádku s daným člověkem.
Takové lidi s gladama bych zabíjela! -.- Hlavně, že na to mají. Některé metalistky si na to musí dlouho šetřit nebo vydělat.
Zkus si poslouchat kámošky, které ti vypráví jak podvedly svého kluka s klukem své kámošky. Na blití.
Lítejme! Adios. :)
P.S: Hezký blog, skvělý názor, jen tak dál! :3

3 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 4. listopadu 2013 v 20:31 | Reagovat

Presne moje slová.
Tak napríklad rada si vypočujem nejakú metalovú či akýsi rock, je pravdou, že poväčšine počúvam len toto, ale neprehlasujem o sebe, že som metalistka či rockerka, pretože si vypočujem aj hodne iných vecí a nemám rada, keď to o mne ľudia hovoria len pre to, že sa pozrú do môjho prehrávača :D
No to je jedno, môj život je absolútne nezaujímavý tak ako celá moja osoba :D :D
Hlavne nemôžem z dievčat, ktoré počujem pri ceste do školy ako to neviem s kým robili a henten tamto a ten chalan zase tamto a keď moja kamoška objala svojho brata, ho mesiace nevidela, lebo bol v Belgicku tak o nej vyprávali ako o najväčšej štetke.
Toto je teda prístup -_- na zabitie...

4 Maiya Maiya | E-mail | Web | 5. listopadu 2013 v 19:27 | Reagovat

Krásné :) Jsi prostě talent

Jinak nominovala jsem tě na Liebster Award Tag (http://maiyas.blog.cz/1311/liebster-award-tag) :-)

5 Denise Brooks Denise Brooks | Web | 10. listopadu 2013 v 13:49 | Reagovat

[2]: Jojo, přesně tak. Děkuju za pochvalu! :-)
[3]: To neříkej, na každém životě i člověku je něco zajímavého :-).
[4]: Díky :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama